Følg oss på nett

Drakter

Skjetten Hoody?

Styret

Styret i basketklubben består for tiden av fem personer. Vi er alle foreldre til spillere, eller forhenværende spillere.

Det er alltids noen av barna til de som sitter i styret som slutter å spille basketball, og av den grunn trenger vi flere til å dra lasset sammen med oss. Så om du har lyst, som foreldre eller som spiller, til å engasjere deg i klubben er du hjertlig velkommen til å ta kontakt med styret, vi trenger alltid flere.


Ingen er tjent med en overarbeidet ledelse.
Spillere, foreldre, trenere, dommere, tilskuere og motstandere vil alle få det bedre om vi er mange til å dra lasset sammen. Jo flere vi er, jo morsommere har vi det i lag og jo mindre jobb blir det på hver enkelt!


Funksjon: Navn

Mobil:

Epost
Leder: Rudolf Babik

90137619

rudolf@sskbasket.no
Nestleder:
Sportslig leder:
Odd Teigen

92829812

odd@sskbasket.no
Sponsoransvarlig:
Jan Åge Stigen

97763701

Økonomiansvarlig:
Vaktkoordinator:
Berit Babik

91372780

berit@sskbasket.no
Martrialforvalter Rune Pettersen

91733558

rune@sskbasket.no
Lagleder koordinator: Lene Høyseter Larsen 90519851 lene@sskbasket.no
Vara Monica Skjeppestad Hagen 41789090
Vara Haakon Johannes Aandstad 94890023 haakon@sskbasket.no


Sponsorer 2015


Grasrotandelen

Kontakt Skjetten Basketball

Skjetten Basketball
Nordensv. 21
2013 Skjetten

Telefon: 913 72 780
Faks: 64 83 41 01
E-post: basket@ssk.no

Konto: 1310 27 49213