Følg oss på nett

Drakter

Skjetten Hoody?

Trenere

Våre trenere:

Navn Telefon Mail Lag
Jan-Tore 41778272 jt@sskbasket.no   Trener koordinator
Kamran Elahi 92843654 kamran@sskbasket.no
  G17 / G19
Rodney Hawthorne
48187437
  G16 / G15
Tommy Dahl
41272413
  J16
Ole Andreas Romuld Teigen 98476825 ole@sskbasket.no   G14 / G13
Haakon Johannes Aandstad

94890023

haakon@sskbasket.no   G12 / Easy basket
Stian Engebretsen

94002608

stian@sskbasket.no   Stallions
Robertas Blaskevicius

46579627

robertas@sskbasket.no   Global
Per Christian Babik 40161337 perchristian@sskbasket.no
  XO
Shiba Haji Ahmadi 48602500 shiba@sskbasket.no   Assistent
Eric Holt 46427271 eric@sskbasket.no   Assistent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FLERE TRENERE SØKES!
Vi er i sterk vekst, og får stadig flere lag og flere spillere.  Dette betyr at vi må ha flere trenere.
Ta kontakt med Sportslig leder Stein Nymo (
stein@imporium.noMob: 93434149) eller Rudolf Babik (rbab@online.no) for nærmere informasjon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Sponsorer 2015


Grasrotandelen

Kontakt Skjetten Basketball

Skjetten Basketball
Nordensv. 21
2013 Skjetten

Telefon: 913 72 780
Faks: 64 83 41 01
E-post: basket@ssk.no

Konto: 1310 27 49213