Følg oss på nett

Drakter

Skjetten Hoody?

Treningstider

Høsten 2015 fra 1.ste november

OBS!Husk å møte minimum 15 minutter før trening slik at du er ferdig skiftet og oppvarmet til treningstart.

Kvarteret før hver trening er beregnet til oppvarming og taktiske samtaler om treningen.

For å utnytte halltiden maksimalt er det viktig at dette skjer før man går inn i hallen. Man skal ikke gå inn i hallen før lagene som er i hallen er ferdig.


G11 og G12

Trener:

Jan-Tore Andersen

jt@sskbasket.no

417 78 272

 

Onsdag

17:00-18:30

Slora 1

 

 

 

 

G13

Trener:

Haakon Aandstad

haakon@sskbasket.no

948 90 023

 

Tirsdag

17:00-18:30

Slora 2

 

Fredag

17:00-18:30

Slora 1 

J14

Trener:

Tommy Dahl

tommy@sskbasket.no

412 72 413

 

Tirsdag

18:30-20:00

Slora 2

 

Torsdag

17:00-18:30

Slora 1

G14-1

Trener:

Ole Andreas Teigen

Ole@SSKBasket.no

984 768 25

Tirsdag

17:00-18:30

Slora 1

 

Fredag

18:30-20:00

Slora 1

G14-2

Trener:

Shiba Haji Ahmadi

shiba@sskbasket.no

486 02 500

 

Tirsdag

18:30-20:00

Slora 2

 

Torsdag

17:00-18:30

Slora 1

G15

Trener:

Ole Andreas Teigen

Ole@SSKBasket.no

984 768 25

Tirsdag

18:30-20:00

Slora 1

 

Torsdag

18:00-19:30

Skjettenhallen

G16

Trener:

Jannis Xepapadakis 

Jannis@sskbasket.no

979 78 364 

 

Mandag

17:00-18:30

Skjettenhallen

 

Torsdag

18:30-20:00

Slora 1

J17

Trener:

Tommy Dahl

tommy@sskbasket.no

412 72 413

 

Tirsdag

18:30-20:00

Slora 2

 

Torsdag

19:00-20:30

Slora 1

G17

Trener:

Kamran Elahi

kamran@sskbasket.no

928 43 654

 

Mandag

18:30-20:00

Slora 1

 

Onsdag

18:30-20:00

Slora 1

G19

Trener:

Kamran Elahi

kamran@sskbasket.no

928 43 654

 

Mandag

20:00-22:00

Slora 1

 

Onsdag

20:00-22:00

Slora 1

Stallions

Trener:

Stian Engebretsen

stian@sskbasket.no

940 02 608

 

Tirsdag

20:00-22:00

Slora 1

 

Torsdag

21:00-22:30

Skjettenhallen

Global

Trener:

Robertas Blaskevicius

robertas@sskbasket.no

465 79 627

 

Fredag

19:30-22:00

Skjettenhallen

 

 


 

XO

Trener:

Per Christian Babik

perchristian@sskbasket.no

401 61 337

 

Torsdag

21:00-22:30

Slora 1

 

 

 

 

 

 



Sponsorer 2015


Grasrotandelen

Kontakt Skjetten Basketball

Skjetten Basketball
Nordensv. 21
2013 Skjetten

Telefon: 913 72 780
Faks: 64 83 41 01
E-post: basket@ssk.no

Konto: 1310 27 49213